Soccerstyle — Футбольная форма Реалу

5bfa9e7aa380b6a17b09aa32

Немає такого футбольного фаната, який би не чув про «Реал Мадрид» — гранд світового футболу. І не дивно, що атрибутика саме цього клубу продається краще за інших. Це закономірна частина стратегії, виробленої керівництвом клубу, що дозволяє заробити не лише клубним фан-шопам, але продавцям футбольної атрибутики у всьому світі, а фанатам отримати заповітну форму улюбленого клубу.

Рік заснування мадридського клубу — 1902. І вже через 18 років король Іспанії дарував йому титул королівського (по-іспанськи «реал»). Так і з’явився відомий сьогодні «Реал Мадрид».

Футбольна форма Реал Мадрид існує в декількох варіантах: домашній (основний), виїзний, третій, єврокубковий комплекти. Основна ігрова форма повністю білого кольору, але не білого, а кольору вершків. Звідси й прізвисько команди — «вершкові».

Хочеш купити форму? Не зволікай!
Якщо домашня форма «Реал Мадрид» в наявності завжди, і завжди вона біла, то інші комплекти відрізняються від сезону до сезону. І тому придбати бажаний варіант іноді досить складно — їх розкуповують.

Не всі дизайнерські рішення в питаннях форми були однаково вдалі, і тому не всі користуються однаковим попитом. Наприклад, в одному сезоні другий комплект був рожевого кольору, не дуже популярний серед уболівальників клубу. Але і такий, на перший погляд дивний, дизайнерський хід не випадковий — це вираз підтримки клубом боротьби з певними хворобами.

Особливості форми «Реал Мадрид»
З 1998 р вдягає мадридський королівський клуб німецька фірма Adidas. Постійно впроваджуючи нові технології, німецькі фахівці весь час покращують якість використовуваного матеріалу. Візуально схожий на бавовняну тканину, сьогодні це високотехнологічний поліестер для спортивної екіпіровки, швидко поглинає вологу і сприяє її випаровуванню.

Зараз Adidas використовує технологію AdidZERO, яка прийшла на зміну ClimaCool і Formotion, що зробило ігрову форму набагато легше. Але комплекти для уболівальників виготовляються за технологією ClimaCool. В іншому ж форма для фанатів така ж, як і для гравців — акуратно зшита з внутрішніми швами.

Потрібна тільки футболка?
Футболки футбольних клубів користуються особливим попитом, і футболки «Реал Мадрид» не виняток. Якщо вас не цікавить повний комплект форми, а цікавить тільки футболка, залиште заявку на сайті. Наші співробітники оформлять замовлення і доставлять клубну футболку спеціально для вас.

Связаться с нами
Издатель: Греко-католическая парафия святых братьев-апостолов Петра и Андрея в г. Берасьци
Адрес редакции: вул.Чубара 63 +226604 г. Брест Беларусь Тел. / факс: (016) 54-16-59